Genel Özellikler

Estetik, zerafet, güç, konfor, ferahlık…

Spook 62’yi dizayn ederken aklımızdaki hedeflerden birkaçıydı. Spook 62 ile bu boyuttan beklenmeyecek bir açık alanda sevdiklerinizle ister günlük partiler verebilir, isterseniz ailenizle mavi tura çıkabilirsiniz. Hangi marinada demirlerseniz demirleyin diğer teknelerin arasında Spook 62 zevkinizle öne çıkmanızı sağlayacaktır.Diğer tekne sahipleri için kendi teknelerinin yerini tarif ederken nirengi noktası olacaktır.

Spook 62 modern ve hızlı bir motor yat için kesintisiz geniş iç hacim sunmaktadır. En ince detaylarına kadar kusursuz bir zevk ve işçilik ile üretilen Spook 62 yıllarca gururla arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz bir eğlence aracı olacaktır. Spook 62 ister özel kullanım için iki kabin + mürettebat kabini seçenekli, isterseniz günlük ticari kullanım için bir kabin + mürettebat kabini ve daha geniş bir salon ve mutfak alanıyla sizin seçiminize göre üretilmektedir.

Son teknoloji ürünü olan dünyaca ünlü markaların kullanıldığı donanım ile hangi denizlerde eğleniyor olursanız olun,endişeniz olmadan Spook 62’nin keyfini çıkarın. Güvertede ve havuzluktaki birinci kalite Birmanya tikten gözünüzü alamayacaksınız. Yıllara meydan okuyan Birmanya tik ile yatınıza dokunmanın hazzını yaşayacaksınız. Kaliteden ödün vermeden inanılmaz rekabetçi fiyat politikası ile ikinci elde de değerini koruyacak Spook 62, ayrılması her ne kadar zor bile olsa satarken de keyif verecektir.